Akustik Ürünler

Piramit Sünger | Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Piramit Sünger yankı eko ve bunun gibi ses sorunlarına çözüm sunulabilmesi için akustik süngerleri tercih edebilirsiniz. Akustik süngerlerden biri olan piramit sünger görünümü ve yankı kesici özelliğiyle etkili performans sağlamaktadır. Piramit süngerlerde 50DNS - 70DNS - 90DNS yoğunluklara 40mm - 50mm ve 70mm kalınlığa sahip olması sayesinde yaşanan ses kirliliğinin önüne geçebilmesi kolaylaşmaktadır. Yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir.

Piramit_Sunger_002.jpgPiramit_Sunger_003.jpgpiramit-akustik-ses-yalitim-sungeri-6.jpgpiramit-akustik-ses-yalitim-sungeri-9.jpgpiramit-sunger-aksa-akustik-1.jpgpiramit-sunger-aksa-akustik-2.jpgpiramit-sunger-aksa-akustik-3.jpgpiramit-sunger-aksa-akustik-4.jpg

Tek başına yüksek frekanstaki seslerin yalıtımında kullanılamayacağından dolayı bariyerli piramit sünger tercih edebilirsiniz. Ancak konuşma sesleri gibi belli bir desibele kadar sesi engeller. Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.Kendiliğinden yapıştırıcılı modeli sayesinde kolay uygulama sağlar.

Akustik Piramit Sünger Teknik Özellikleri

Piramit Sünger | Akustik Ses Yalıtım SüngeriPiramit Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngeri

 

Piramit Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Akustik piramit ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performansa sağlamaktadır.

akustik-piramit-sunger.jpgpiramit-akustik-sunger.jpgpiramit-ses-yalitimi.jpgpiramit-sunger-uygulamasi-1.jpgpiramit-sunger-uygulamasi-2.jpgpiramit-sunger-uygulamasi-3.jpgpiramit-sunger-uygulamasi-4.jpgpiramit-sunger.jpg

Piramit ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

Şekli piramite benzediği için Piramit sünger adını almıştır ve poliüretan maddeden üretilmektedir.Esnektir, kolay uygulanır ve yanmaz süngerdir.

AKUSTİK SÜNGER - PİRAMİT SÜNGER - ANKARA - İZMİR - BURSA - SES YALITIM MALZEMELERİ

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK