Akustik Ürünler

Spesiyal Piramit Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Akustik ses yalıtım süngerinden olan yanmaz akustik spesiyal süngerin ses yalıtım uygulamalarında kullanılmasının nedeni konuşma sesi, enstrümandan çıkan sesler, çınlama sesleri gib ses olaylarının önüne geçebilmek. Poliüretan sünger yapı malzemelerinden birisidir. Yapılan deney ve teknik çalışmalar sonucu elde edilen bu süngerin akustik mekanlarda ses sorunun önüne geçilebileceği onaylanmaktadır.

akustik-spesiyal-sunger-1.jpgakustik-spesiyal-sunger-2.jpgakustik-spesiyal-sunger-3.jpgakustik-spesiyal-sunger-4.jpgakustik-spesiyal-sunger-5.jpgakustik-spesiyal-sunger-6.jpgakustik-spesiyal-sunger-7.jpgakustik-spesiyal-sunger-8.jpg

Spesiyal sünger neme karşı dayanıklı ve küflenme oluşumu yapmayan akustik sünger çeşitlerinden biridir. Esnek bir yapıya sahip olması sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah renkte olmasına rağmen isteğinize göre sprey boya ile boyama şansınız bulunuyor. Darbeye karşı dayanıklı olan spesiyal sünger 38 mm kalınlığında 50-70-90DNS yoğunluğunda olduğundan dolayı farklı ses desibeli için kullanılabilir. Spesiyal sünger fiyatları çok uygundur. Yüksek alımlarda bir indirime sahip olunur. >

Akustik Spesiyal Piramit Sünger Teknik Özellikleri

Spesiyal Piramit Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Uygulamasının yapıldığı alanlarda ses yalıtımı sağlayarak, akustiği düzenlemekte ve gürültünün emilmesini sağlamaktadır. 

spesiyal-sunger-uygulamasi-1.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-2.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-3.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-4.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-5.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-6.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-7.jpgspesiyal-sunger-uygulamasi-8.jpg

Stüdyolar, radyo kanalları, televizyon kanalları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası,makine daireleri, toplantı salonları, tiyatroyla sinema salonları, konferans salonları gibi kalabalık insan gruplarının olduğu yerlerde ve kazan daireleri, asansörde tercih edilebilir.

AKUSTİK SÜNGER - SPESİYAL PİRAMİT SÜNGER - ANKARA - İZMİR - BURSA - SES YALITIM MALZEMELERİ

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK