İzmir Ses Yalıtım ve İzolasyon Malzemeleri

İzmir Ses Yalıtım Firmaları

Ses yalıtım malzeme satışımız İzmir-Bornova şubemizde hizmetinizdedir. Ses yalıtım malzemeleri doğru seçildiği takdirde profesyonel anlamda ses yalıtım hizmeti almış olursunuz. Ses yalıtımında önemli olan doğru ürünü doğru ortamda kullanmaktır. Ses yalıtım malzemeleri uygulanacak alana göre değişiklik gösterir. Zemindeki darbe, titreşim ve vibrasyonu önlemek için; kauçuk levha, mantarlı kauçuk, mantar şilte kullanılır. Bu ürünler parke, şap, yada direk zemine serilerek kullanılır. Duvar ve tavanlarda ise süngerpanlar tercih edilir. Süngerpanlar yüksek ses emme gücüne sahip süngerlerdir. Eğer ki makine daireleri; jeneratör odaları gibi yüksek ses, titreşim, vibrasyon yayan alanlarda bu ürünün bariyerlilerini tercih edebilirsiniz. Akustik düzen için ise zemin karo halı, akustik halı kullanabilirsiniz. Heraklite ahşap yünü, ses yalıtım bandı, sünger yapıştırıcı diğer ses yalıtım malzemeleri arasında yer alır. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO ve sertifikalı ürünlerdir.

MANTARLI KAUÇUK VE KAUÇUK LEVHA

İzmir Zemin Ses Yalıtımı

Bu ürünler parke ve şap altında kullanılan zemin ses yalıtım malzemeleridir. Topuk sesi, vibrasyon, titreşim ve darbe önleyici özelliği vardır. Mantarlı kauçuk levha denilen ses yalıtım malzemeleri mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilir. Çeşitli aşamalardan geçerek parçalanır sıkıştırılır ve istenilen ebatlarda kullanıma hazır hale getirilir.

HERAKLİTE AHŞAP YÜNÜ

İzmir Ses Emici Heraklite Ahşap Panel

Heraklite Ahşap Yünü ses yalıtımı amaçlı kullanıldığı gibi ısı yalıtımıda sağlayan bir üründür. Panel şeklinde kullanılan bu ürün ses emici özellikli bir üründür. Ses yalıtımında etkili bir üründür. Heraklite ahşap yünü istenilen renkte üretimi mevcuttur. İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan bu ürün dayanıklı bir üründür. Rutube ve neme dayanıklı bir üründür.

AKUSTİK VE KARO HALI

İzmir Ses Emici Akustik ve Karo Halı

Akustik halılar kauçuk tabanlı akustik halılardır. Bu halılar zemine uygulanarak topuk sesini keser ve ortamın akustiğini oluşturur. Bu ürünler kir ve leke tutmaz. Dekoratif görünümlü bir halıdır. Titreşim ve darbeyi önler.

EPDM AĞIR SES BARİYERİ

İzmir Bariyerli Ses Kesici Süngerler

Epdm Ağır Ses Bariyeri yüksek ses emme gücüne sahip ses yalıtım malzemesidir. Epdm ağır ses bariyerini sererek kullanabileceğiniz gibi süngerlerde tercih edebilirsiniz. 2 sünger arasına konulan ağır epdm ses bariyeri sayesinde yüksek performans alırsınız. Süngerlerle birlikte epdm bariyerinin de gücü birleşince hem ortam akustiğini sağlarsınız hem de sesleri kesersiniz.