İzmir Ses Yalıtım Panelleri

Ses yalıtım panelleri içerisinde veya çevresinde bulunan özel soundtex kumaş sayesinde sesi hapseder ve emer. Ses yalıtım paneli satışımız İzmir Şubemizde de hizmetinizdedir. Ses yalıtım panelleri dekoratif ve şık ürünlerdir. Bu ürünler ortamın akustiğini sağlar. İçeride bulunan sesleri ortama eşit bir şekilde yayar. Uğultu, çınlama, yankı ve istenmeyen sesleri keserler. Akustik ses yalıtım panellerini her türlü ortam kullanabilirsiniz. Temizlenmesi kolay üründür. Nem ve küf yapmaz. Ses yalıtım panelleri; kumaş kaplı paneller, masa seperatörleri, akustik paravanlar, baffle, yüzer tavan, difüzor panel, ahşap delikli ve derzli panel gibi ürünlerimiz mevcuttur.

SES EMİCİ KUMAŞ KAPLI PANEL

İzmir Ses Emici Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş kaplı akustik panellerin ön ve arka yüzeyi cam yünü levhanın darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmasıyla oluşur. Kumaş paneller duvarlarda uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ses emme gücü yüksek olan performanslı bir üründür. Kumaş kaplı paneller akustik ortamlarda, yankı ve eko gibi sorunların bulunduğu ortamlarda performans gösteren bir üründür.

MASA SEPERATÖRÜ

İzmir Ofis, Çağrı Merkezi Masa Seperatörü

Ofis, çağrı merkezi, call center gibi mekanlarda kullanılan ara bölücü masa seperatörleri çalışma esnasında seslerin birbirine karışmamasını önler. Masa seperatörleri dayanıklı ses geçirmez kumaştan üretilir. Masa seperatörleri daha huzurlu ve konforlu bir iş ortamı sunar. İş veririminiz arttırır.

DELİKLİ AHŞAP PANEL

İzmir Yankı Yansıtıcı Ahşap Panel

Delikli ahşap panellerin içinde ses emici kumaş bulunur. Ahşap sesi daha iyi yalıtan bir malzemedir. Ahşap panelde delik sayısı ne kadar fazla ve sık olursa ses emme eğilimi o kadar iyi olur. Delikli ahşap paneller ortam akustiğini sağlar. Uğultu, çınlama, istenmeyen sesleri keser. Yankı yansıtıcı özelliği vardır. Özel kumaşın çektiği sesleri ısı enerjisine dönüştürür.

AKUSTİK BAFFLE

İzmir Yankı Kesici Akustik Baffle

Akustik bafflelar; ofis, toplantı salonu, konferans salonu, düğün salonu gibi bir çok mekanda tercih edilen ses yalıtım panelidir. Bafflelar yankı kesici özelliğe sahiptir. Uğultu, çınlama, istenmeyen sesleri keser. Özel aparatı sayesinde tavanda uygulanan bafflelar dekoratif yapısı sayesinde ortamda şık bir görüntü oluşturur. Akustik bafflelar istenilen renk ve ölçülerde üretimi sağlanır.

AKUSTİK PARAVAN

İzmir Ses Geçirmez Akustik Paravan

Ofis, çağrı merkezi, call center gibi mekanlarda kullanılan paravanlar ara bölücü ses geçirmez özellikli ürünlerdir. Bu ürünler ofis gibi ortamlarda kullanıldığı takdirde çalışanlar birbirlerinin sesinden rahatsız olmaz, iş verimi artar. Paravan ses geçirmez dayanıklı kumaşlardan üretilir. İstenilen renk ve ebatlarda üretimi mevcuttur.