Akustik Ürünler

Bondeks Ses Kesici Ses İzolasyon Süngeri

Rebonded bondeks süngerpan ses kesici izolasyon süngeri standart süngerlerin çok ufak parçalar haline getirilmesi ve ardından ağır tonajlı pres makineleri ile tekrar birleştirilmesiyle üretilmektedir.  Güçlü sesleri kesebilen bondeks ses kesici süngerler zemin,tavan ve duvarlarda ses yalıtımı sağlayıp gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Kapalı gözenekleri sayesinde ısı ve ses iletim katsayıları oldukça düşüktür. 120DNS ve 150DNS yoğunluğunda 10-20-30-40 ve 50 mm kalınlığında mevcuttur.

bondex-sunger-1.jpgbondex-sunger-2.jpgbondex-sunger-3.jpgbondex-sunger.jpg

Bondex süngerler yüksek ses kesimlerinde kullanılsa da bazı ortamlarda etkili olamayabileceğinden dolayı beraberinde farklı ses yalıtım malzemesi kullanılabilir. Bu nedenle ağır epdm bariyer ile lamine edilip daha yüksek seslerde ses kesimi sağlanmaktadır.

Bondex Ses Kesici Sünger Teknik Özellikleri

Bondex Ses Kesici Sünger Kullanım Alanları

Jeneratör kabinleri, tekneler, makine daireleri gibi yüksek ses ihtiva eden sesli, mekanik gürültülü ortamlarda kullanılmaktadır.

bondex-sunger-uygulamasi-1.jpgbondex-sunger-uygulamasi-2.jpgbondex-sunger-uygulamasi-3.jpgbondex-sunger-uygulamasi-4.jpg

BONDEKS SÜNGER - REBONDED SES İZOLASYON SÜNGERİ - REBONDED BONDEX SÜNGERPAN - SES YALITIM SÜNGERİ

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK