Akustik Yanmaz Sünger | Yanmaz Yapışkanlı Akustik Sünger

Akustik Yanmaz Sünger Mükemmel ses yutum değerlerine sahip akustik ses yalıtım süngerleri, yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ya da aşınmaya maruz kalmamaktadırlar. Malzeme yapısı gereği hava içerisinde parçacıklara ayrılmaz ve sesi yutarlar. poliüretan ham maddesi ve melamin köpük olarak üretilen ses yalıtım süngerler ses emici ve ses yutucu değerlere sahiptirler.

Farklı renk ve desenlerde üretimi gerçekleştirilen akustik yanmaz süngerler piramit, yumurta, labirent, spesiyal ve düz formlarda üretilebilmektedirler. Yanmazlık özelliği sayesinde bir çok alanda etkili bir performans sağlamaktadırlar.

akustik-duz-yanmaz-sunger-10.jpgakustik-duz-yanmaz-sunger-9.jpgbariyerli-bondeks-sunger-7.jpgbariyerli-melamin-sunger-1.jpgthumbnail.jpgyanmaz-akustik-piramit-sunger.pngyanmaz-akustik-sunger-1.pngyanmaz-sunger.jpg

Ses emici ve ses yutucu özelliği olan akustik süngerlerin bariyerli olan modelleri ile ortamdaki sesin dışarıya çıkışını da engelleyebilirsiniz. içerisinde zehirli gaz açığa çıkarmayan ses yalıtım süngerleri akustik düzenlemelerde son derece başarılı performans sağlamaktadırlar.