Ağır Ses Bariyerli | Ses Yalıtım Bariyeri Süngerli

Epdm ağır ses bariyeri genellikle iki ses yalıtım süngerinin arasına uygulanan güçlü ses izolasyon malzemesidir. Ağır bariyer, bir ses bariyeri olup yüksek dansiteli elastomerlerin (EPDM ve EVA)  ile mineral dolgunun karıştırılması ile üretilmiştir. 

Epdm Ağır Kurşun Ses Yalıtım Bariyeri Özellikleri 

Mükemmel akustik performans, Mükemmel dayanıklılık, Şerit ve plaka olarak asılarak kullanılabilir, Ses bariyer karakteristiği STC-26 ya kadar çıkabilir, İhtiyaca göre ağırlık alternatifi, Daha iyi bir yalıtım için poliester NW lamine edilebilir, İstenilen boyutta ve kalınlıkta üretim, Rulo veya plaka olarak temin edilebilir.

bariyerli-sunger-1.jpgbariyerli-sunger-10.jpgbariyerli-sunger-11.jpgbariyerli-sunger-3.jpg

Ağır Ses İzolasyonu Bariyeri Kullanım Alanları

Genellikle çok güçlü seslerin kesilmesi istenildiğinde yoğun ses kesici sünger ile birlikte kullanılır. İki akustik veya ses kesici izolasyon süngerinin arasına uygulanır veya tek başına duvara solid yapıştırıcı ile uygulanabilmektedir. Makine daireleri, Jeneratör Odaları, Müzik odaları gibi gürültünün engellenmesi gereken mekanlarda kullanılır.

bariyerli-sunger-4.jpgbariyerli-sunger-5.pngbariyerli-sunger-8.jpgbariyerli-sunger-9.jpg

Epdm Ağır Kauçuk bariyerli süngerlerin fiyatlandırmaları üst ve altta kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre belirlenir detaylı bilgi ve fiyat için teknik ofisimizi arayınız.