Akustik Ürünler

Bass Trap Sünger | Bass Kırıcı Akustik Sünger

Bass trap köşe bass sesleri kesici ve emici süngeri yüksek frekanslı bass seslerini kesen akustik üründür. Köşe bass tuzağı olarak da bilinir,  böylece çok güçlü düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol etmek için kullanılır. Ortamda dalgalan düşük frekanstaki seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar.

bass-trap-sung2er-11.jpgbass-trap-sunger-12.jpgbass-trap-sunger-5.jpgbass-trap-sunger-7.jpg

Bass Trap Sünger Teknik Özellikleri

100Hz arası % 120 - -1kHz frekansları Evrensel Akustik Bass Trap Mercury Bass Tuzakları NRC derecelendirme
20 50 mm Kalınlığı Baz Alınarak Emilim özellikleri performansı ile standart olarak UL94 HFI özellikleri yüksek kaliteli polyester bazlı köpükten İmalat Yapılır.
Bass Trap Stok Rengi : Koyu Gri ( Andazit Siyah )
Ölçü ve Ebadları : 30 cm x 30 cm Yükseklik : 60 - 70 cm

Bass Trap Sünger | Bass Kırıcı Akustik SüngerBass Trap Sünger | Bass Kırıcı Akustik Sünger

Bass Trap Sünger Kullanım Alanları

Akustik bass trap köşe bass kesici tuzak süngeri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

basstrap-aksaakustik-2.jpgbasstrap-aksaakustik-3.jpgbasstrap-aksaakustik-4.jpgbasstrap-aksaakustik-5.jpg

Uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK