Akustik Ürünler

Yumurta Sünger | Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri poliüretan köpükten imal edilen yanmaz akustik yumurta sünger, uğultu, yankı eko gibi ses problemlerinde etkili olan sünger çeşitlerinden biridir. Görünümü ve ses emilim gücü uygulamalarda tercih edilmesini sağlamaktadır. Şekli ve üretiminde yer bulan malzemeler sayesinde ses yalıtımı uygulamalarında istenilen performansı gösterebilmektedir.

akustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-1.jpgakustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-2.jpgakustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-4.jpgakustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-5.jpgakustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-6.jpgakustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-7.jpgakustik-yumurta-sunger-aksa-akustik-8.jpgbariyerli-yumurta-sunger-1.jpg

Yumurta kutusuna benzerliği nedeniyle yumurta sünger olarak adlandırılan ses yalıtım malzemesi, 30-40-50 mm kalınlıklarında 50DNS - 70DNS ve 90DNS yoğunlukta üretiliyor. Yumurta süngerlerin çeşitleri arasında bariyerli modeller de yer almaktadır. Böylece yumurta sünger tek başına yeterli gelemediği bölgelerde bile yüksek performans sağlayabilmektedir. 

Akustik Yumurta Sünger Teknik Özellikleri - Ses Kesim Performansı

 

Yumurta Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Uygulama sırasında süngerler solid yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır. Solid yapıştırıcı ses yalıtımının yapılacağı duvara sürüldükten sonra süngerin yapıştırılması gerçekleşir. Akustik yumurta süngerin kendiliğinden yapışkanlı türleri de mevcuttur. Bu durumda solid yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan direkt olarak ihtiyaç alanına yapıştırılmaktadır. Kullanım alanları arasında ise akustik bir ortam olması gereken sinema salonları, prova odası, enstüman ve çalgı odaları, ses kayıt odası, stüdyo gibi mekanlar yer almaktadır.

yumurta-sunger-kullanim-alani-1.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-2.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-3.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-4.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-5.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-6.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-7.jpgyumurta-sunger-kullanim-alani-8.jpg

AKUSTİK SÜNGER - YUMURTA SÜNGER - ANKARA - İZMİR - BURSA - SES YALITIM MALZEMELERİ

RECTİCEL

RECTİCEL

%100 Recticel Türkiyenin En Kaliteli Markası.

BASF

BASF

Yanmaz Basf Akustik Ürünleri.

TEKNOFOAM

TEKNOFOAM

Yerli Sünger Üretim Fabrikamız.

Kalite Hizmet Politikamız

Öncelikle "işimiz sadece ses" ilkesini kendimize benimsemiş olarak sadece ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri kazanma yoluna gidiyoruz. Ses yalıtımı uygulamalarımızda 10 yıllık tecrübeli teknik ekibimiz keşif ve çözüm üretmekle beraber malzeme siparişlerinizde ödemelerinizden sonra kargo veya ambar yolu ile ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve I. sınıf yanmaz CE vei TÜV belgeli kauçuk titreşim takozları ve endüstriyel sünger üretimi otomotiv inşaat ve genel kullanım ürünleri toptan satış ve uygulama hizmetleri ile sizlere birinci sınıf kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ses Yalıtımı ciddi bir iştir ve kullanılan malzemelerle birlikte ses sorunlarına göre çözümler üretmek, başarılı ve iyi bir izolasyon sağlanması için önemli faktörlerdir. Sorunlarınıza ve şikayetlerinize göre size özel çözümler üretip buna göre malzeme ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

AKSA AKUSTİK