Bondex Süngerpan | Bondex Ses İzolasyon Süngeri

Rebonded bondeks süngerpan ses kesici izolasyon süngeri standart süngerlerin çok ufak parçalar haline getirilmesi ve ardından ağır tonajlı pres makineleri ile tekrar birleştirilmesiyle üretilmektedir.  Güçlü sesleri kesebilen bondeks ses kesici süngerler zemin,tavan ve duvarlarda ses yalıtımı sağlayıp gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Kapalı gözenekleri sayesinde ısı ve ses iletim katsayıları oldukça düşüktür. 120DNS ve 150DNS yoğunluğunda 10-20-30-40 ve 50 mm kalınlığında mevcuttur.

bondex-sunger-1.jpgbondex-sunger-2.jpgbondex-sunger-3.jpgbondex-sunger.jpg

Bondex süngerler yüksek ses kesimlerinde kullanılsa da bazı ortamlarda etkili olamayabileceğinden dolayı beraberinde farklı ses yalıtım malzemesi kullanılabilir. Bu nedenle ağır epdm bariyer ile lamine edilip daha yüksek seslerde ses kesimi sağlanmaktadır.

Bondex Ses Kesici Sünger Teknik Özellikleri

Bondex Ses Kesici Sünger Kullanım Alanları

Jeneratör kabinleri, tekneler, makine daireleri gibi yüksek ses ihtiva eden sesli, mekanik gürültülü ortamlarda kullanılmaktadır.

bondex-sunger-uygulamasi-1.jpgbondex-sunger-uygulamasi-2.jpgbondex-sunger-uygulamasi-3.jpgbondex-sunger-uygulamasi-4.jpg

BONDEKS SÜNGER - REBONDED SES İZOLASYON SÜNGERİ - REBONDED BONDEX SÜNGERPAN - SES YALITIM SÜNGERİ