Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo ve TV yayıncılığının ses boyutu oluşturulurken akustik bir enerji olan sesin mikrofon aracılığı ile kaynağından doğru ve kaliteli bir şekilde alınıp yayına aktarılmasında dikkat edilecek hususlar ve stüdyo akustiği düzenlenerek gürültülü ses parametrelerinin iyileştirilmesi bu çalışmanın ana konusunu oluşturmaktadır.

radyo-odasi-ses-yalitimi-1.pngradyo-odasi-ses-yalitimi-2.pngradyo-odasi-ses-yalitimi-3.pngradyo-odasi-ses-yalitimi-4.png

Radyo odaları akustik mekan olduğundan dolayı ses kesim süngerinden ziyade akustik süngerlerden tercih edip gereksiz maliyetten kurtulursunuz. Radyo gönül fm için radyo odalarında poliüretan ve melamin köpükten üretilen akustik spesiyal sünger kullandık. Bu malzemeler mekan içerisindeki yankıyı önleyerek ses kalitesini artırır.

radyo-vizyon-ankara-radyo-odasi-ses-yalitimi-tekno-touch-sunger-uygulamasi-1.pngradyo-vizyon-ankara-radyo-odasi-ses-yalitimi-tekno-touch-sunger-uygulamasi-3.pngradyo-vizyon-ankara-radyo-odasi-ses-yalitimi-tekno-touch-sunger-uygulamasi-4.pngradyo-vizyon-ankara-radyo-odasi-ses-yalitimi-tekno-touch-sunger-uygulamasi-5.png

Hafif ve esnek yapıya sahip olması uygulama süresini azaltır kolaylık sağlar. Siyah ve beyaz renkte kendinizi sınırlandırmak istiyorsanız tekno touch süngerlerden de tercih edebilirsiniz.